Język polski Szczecin
Język polski Szczecin

STACJONARNE KURSY JĘZYKA POLSKIEGO
W SZCZECINIE

Język polski to piękny i bardzo popularny język, którego używa prawie 100 milionów ludzi na całym świecie. Chcesz swobodnie komunikować się z mieszkańcami Polski w kraju i poza jej granicami? Bez wątpienia nauka polskiego będzie w tym przypadku najlepszych wyborem. Instytu Języka Polskiego jest więc idealnym miejscem dla Ciebie! 

Nasza szkoła oferuje profesjonalne kursy języka polskiego na różnych poziomach zaawansowania. Zarówno osoby początkujące, jak i te, które miały już styczność z językiem polskim znajdą u nas zajęcia dostosowane do ich możliwości i potrzeb. Bogaty wybór terminów i godzin zajęć pozwala na dostosowanie kursu do swojego codziennego harmonogramu. Gwarantujemy, że po ukończeniu kursu, znacznie poszerzysz swoje kompetencje językowe, a z czasem będziesz swobodnie wysławiał się i czytał po polsku, a także bez problemu rozumiał nagrania audio w tym języku. Nasi doświadczeni i pomocni lektorzy dołożą wszelkich starań, aby nauczyć Cię aktualnego, żywego języka polskiego i pomóc przełamać barierę komunikacyjną. Zapraszamy do naszej szkoły językowej w Szczecinie wszystkich pasjonatów języka polskiego i nie tylko!

język polski

Zapoznaj się z naszą ofertą

grupowe kursy języka polskiego

poziom B1
299 mies.
  • 48 lekcji
  • 3 miesiące
  • maksymalnie 15 osób w grupie
  • nowoczesne i klimatyzowane sale
  • doświadczony Lektor
  • Cyfrowa 2/105
  • start co dwa tygodnie

Lekcje indywidualne z języka polskiego jako obcego

Kurs języka polskiego indywidualny to oferta skierowana do osób, które preferują samodzielną naukę pod okiem doświadczonego nauczyciela. Kursant sam decyduje, jak często i w które dni tygodnia będą się odbywały zajęcia. Lektor przygotowuje indywidualny tok nauczania pod kątem potrzeb i zainteresowań ucznia.

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, sprawdź swój poziom znajomości języka polskiego na naszej stronie. 

KONTAKT​

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

polski@openmind4zero.com
780 009 003