Język polski Szczecin

KURSY JĘZYKA POLSKIEGO

Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania.

Wśród osób wyjeżdżających do pracy w Polsce często można usłyszeć: „Po co mam uczyć się polskiego, skoro mam pracować tylko do pół roku?”, „Po co mi to, skoro będą anglojęzyczni koordynatorzy?” i tym podobne. 

Z roku na rok coraz więcej cudzoziemców wyjeżdża do pracy do Polski, więc konkurencja wśród obcokrajowców jest tu ogromna. Znajomość języka polskiego będzie dużym atutem. Dzięki niej będziesz w stanie stać się konkurencyjnym na rynku pracy i zdobyć dobrze płatną pracę. Pomoże także dostać się na studia w Polsce i po prostu rozwijać siebie. 

Stacjonarne zajęcia z języka polskiego odbywają się w naszej placówce w Technoparku Pomerania w Szczecinie. Wszystkie sale są jasne i nowoczesne, co tylko motywuje do efektywnej nauki.

Wybierając kursy języka polskiego w naszej szkole otrzymujesz:

  • literaturę edukacyjną zgodnie ze wszystkimi wymogami metodycznymi,
  • przygotowanie do egzaminu państwowego,
  • umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej,
  • przyjazną atmosferę,
  • wysoki poziom nauczania.

Oferta

KURSY JĘZYKA POLSKIEGO

Jeżeli nie wiesz na jakim poziomie znajomości języka polskiego jesteś, możesz sprawdzić go wypełniając test poziomujący na naszej stronie.
Zajmie to maksymalnie 10 minut. Po wypełnieniu go, my dostaniemy wynik i zadzwonimy do Ciebie, żeby poinformować o nim oraz by przedstawić naszą ofertę. 

nasze kursy

Zapisz się na egzamin już teraz