Język polski online

kursy języka polskiego online

Język polski to piękny i bardzo popularny język, którego używa prawie 100 milionów ludzi na całym świecie. Chcesz swobodnie komunikować się z mieszkańcami Polski w kraju i poza jej granicami? Bez wątpienia nauka języka polskiego będzie w tym przypadku najlepszym wyborem. Instytut Języka Polskiego jest więc idealnym miejscem dla Ciebie! 

Nasza szkoła oferuje profesjonalne kursy języka polskiego na różnych poziomach zaawansowania. Zarówno osoby początkujące, jak i te, które miały już styczność z językiem polskim znajdą u nas zajęcia dostosowane do swoich potrzeb oraz możliwości. Bogaty wybór terminów i godzin zajęć pozwala na dostosowanie kursu do swojego codziennego harmonogramu. Gwarantujemy, że po ukończeniu kursu, znacznie poszerzysz swoje kompetencje językowe, a z czasem będziesz swobodnie wysławiał się, czytał po polsku i bez problemu rozumiał nagrania audio w tym języku. Nasi doświadczeni i pomocni lektorzy dołożą wszelkich starań, aby nauczyć Cię aktualnego, żywego języka polskiego i pomóc przełamać barierę komunikacyjną. Zapraszamy do naszej szkoły językowej w Szczecinie wszystkich pasjonatów języka polskiego i nie tylko.

język polski

Zapoznaj się z naszą ofertą

grupowe kursy języka polskiego

Kurs dla początkujących (A1)

PLN 299 /mies.
  • start 12 czerwca
  • 3 miesiące
  • 48 lekcji
  • każdy poniedziałek oraz środę od 16:15 do 17:45
  • od 7 do 9 osób w grupie
  • lektor - native speaker
  • zajęcia odbywają się online

Lekcje indywidualne z języka polskiego jako obcego

Indywidualny kurs języka polskiego to oferta skierowana do osób, które preferują samodzielną naukę pod okiem doświadczonego nauczyciela. Kursant sam decyduje, jak często i w które dni tygodnia będą się odbywały zajęcia. Lektor przygotowuje indywidualny tok nauczania pod kątem potrzeb i zainteresowań ucznia. Oferujemy kursy indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania języka polskiego. Na nasze kursy indywidualne można otrzymać dofinansowanie w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, sprawdź swój poziom znajomości języka polskiego na naszej stronie. 

KONTAKT​

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

polski@openmind4zero.com
780 009 003