Nauka języka poslkiego

Instytut języka polskiego

kursy egzaminy wynik jakość efektywność
Naucz się języka polskiego i zdaj egzamin państwowy w jednym miejscu ​

O NAS​

Twoja szkoła języka polskiego

Instytut Języka Polskiego jest częścią OPENMIND4ZERO w Szczecinie, która prowadzi szkolenia z dowolnego języka obcego, w tym również z języka polskiego dla obcokrajowców. Nauczamy wszystkie osoby, którym zależy na czasie i szybkich efektach. Dla części z Państwa jesteśmy w stanie pozyskać dofinansowanie w ramach Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Jako OPEN MIND posiadamy akredytację Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty w Szczecinie w zakresie nauczania języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i norweskiego. Obecnie możemy pochwalić się certyfikatem jakości DEKRA SUS 2.0.

Od grudnia 2022 decyzją Ministra nauki i Szkolnictwa Wyższego jesteśmy uprawnieni do przeprowadzania państwowego egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego na poziomiach: 
– A2, B1, B2, C1 i C2 – w grupie dostosowanej do potrzeb dorosłych;
– B1 i B2 w grupie dostosowanej do dzieci i młodzieży. 

Prowadzimy też Centrum Egzaminacyjne British Council w Szczecinie. Organizujemy wszystkie egzaminy Cambridge w województwie zachodniopomorskim i lubuskim. Przeprowadzamy egzaminy umożliwiające uzyskanie renomowanych i uznawanych na całym świecie certyfikatów. Jeśli zależy Ci na zdawaniu egzaminów: KET, PET, IELTS, FCE, CAE, czy CPE, to będzie to możliwe tylko u nas.

Jeżeli chcesz się uczyć w nowoczesnych jasnyh multimedialnych salach, jesteś w dobrym miejscu. Nasza szkoła stacjonuje w Technoparku Pomerania, który rozwija innowacyjne firmy z branży ICT, wspiera lokalnych przedsiębiorców oraz zwiększan atrakcyjność miasta dla zagranicznych inwestorów.

DLACZEGO JĘZYK POLSKI RAZEM Z IJP?​

Zapisz się i przekonaj się sam
Zadowolonych kursantów
0

W naszej szkole mamy bogatą ofertę: kursy grupowe i indywidualne, stacjnarne, online, mieszane, kursy dla dorosłych dzieci i młodzieży, specjalistyczne oraz egzaminacyjne. Wszyscy nasi Lektorzy są native speakerami, więć bariera językowa będzie pokonana w bardzo krótkim czasie. 

Nasi kursanci podczas nauki oprócz pigułki wiedzy o języku poznają kulturę oraz historię Polski. 

nasze kursy

Zapisz się na egzamin już teraz